Konkurs "Bezpieczne Wakacje 2021"

18.08.2021 Kategoria: Ogłoszenia

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w  XV edycji wojewódzkiego konkursu prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Bezpieczne Wakacje 2021" oraz XI edycji wojewódzkiego konkursu dla młodzieży na profilaktyczny spot filmowy.

Konkurs na profilaktyczny spot filmowy adresowany jest do uczniów w wieku 10-15 lat. Prowadzony będzie na szczeblu wojewódzkim, tzn. autorzy prac mogą wysyłać gotowe spoty w terminie do 8 października 2021 r. do Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie.

Konkurs plastyczny organizowany jest dla trzech grup wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat. Jego realizacja ma charakter etapowy, tzn. prace należy nadsyłać w terminie do 8 października 2021 r. do KPP w Strzyżowie.

Informacja o konkursie

Regulamin konkursu na spot filmowy

Regulamin konkursu plastycznego